Samsun Çıkışlı
Hareket Noktası
2 Gün / 1 Gece
süre

YENİ NORMALLEŞME KURALLARI GEREĞİ ARACIMIZ KOLTUK

KAPASİTESİNE UYGUN DOLULUK ORANI İLE HAREKET EDECEKTİR.

TUR TARİHLERİ:    06-08 AĞUSTOS / 03-05 EYLÜL

DBL ODA BİR KİŞİ 625 ₺  SNG  FARKI 100,00  TL.

KREDİ KARTLARINA  3 – 6 – 9  AY VADE FARKLI TAKSİT İMKANI 

KALKIŞ NOKTASI
HOPA-RİZE-TRABZON-GİRESUN-ORDU-SAMSUN
TUR SÜRESİ 1 Gece /  2 Gün
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Ulaşım
1 Gece Basmacıoğlu Otelde konaklama
2 Sabah kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Milli Park alanlarına giriş ücreti
Araç İçi İkramlar
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen yemekleri
Müze ve ören giriş ücretleri
Extra turlar

 

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. SEYİR TRAVEL öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay önceden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında SEYİR TRAVEL sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER: (30 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 – 30 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

1

1. GÜN

SAMSUN – DENİZLİ

Seyir Travel Kültür Turları kapsamında Türkiye’nin doğal Güzelliklerini keşfetmek için; 19.00 da 19 Mayıs Lisesi önünden saat 19.30 da Türkiş Rizeli Oktay Usta Pastanesi önünden sizleri alarak Seyir Travel araç içi ikramları eşliğinde Denizli’ye  yol alıyoruz.

2

2. GÜN

PAMUKKALE – SALDA GÖLÜ – ISPARTA

Yoldaki molalarımızın ardından sabah Pamukkale’ye ulaşıyoruz. Alacağımız sabah kahvaltısı sonrası gezimize başlıyoruz. Renginin açık ve parlak olmasından dolayı 20 km öteden çıplak gözle bile görülebilen, dünya genelinde tanınan özellikle romatizmaya iyi geldiği bilinen şifalı suların bulunduğu travertenlere uğruyoruz. . Berrak, renksiz ve kükürt kokulu olan suyun bazı cilt hastalıklarına iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca  ziyaretçilerin istifadesine sunulmak üzere yapılan yüzme havuzu, küçük amfi tiyatro, seyir alanları da bulunmaktadır. Gezimizin ardından Salda Gölü’ne doğru yola koyuluyoruz. Salda Gölü’nü bu kadar çekici yapan beyaz kumları ve masmavi rengiyle Maldivler’e benzemesi Türkiye’nin Maldivleri olarak anılmasını sağlıyor. Salda Gölü’nde serbest zaman geçirdikten sonra yemek molası veriyor. Ardından konaklamak için otelimize doğru yol alıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği  otelimizde. Basmacıoğlu Otel

3

3. GÜN

ISPARTA  – KUYUCAK KÖYÜ – SAMSUN

Sabah otelde aldığımız kahvaltı sonrası  Isparta’da gül ve gül ürünlerini temin edebileceğimiz çarşı gezimizden sonra bu aylarda çiçeklenmeye başlayan mor lavanta tarlaları arasında mis kokular eşliğinde, görsel bir ziyafet çekmek üzere Kuyucak Köyü’ ne doğru yol alıyoruz. Kuyucak Köyü’nde bulunan kerpiç evleri gördükten sonra lavanta bahçelerine girerek belirlenen fotoğraf çekim noktalarında birbirinden güzel fotoğraflar çekiliyor ve geleneksel yörük kıl çadırda otantik ortamda köy kahvaltısı, öğle yemeği veya akşam yemeği fırsatı buluyoruz. Akşam saatlerinde bu cennet görünümlü köyden ayrılıp aracımıza yerleşiyoruz. Geri dönüş için hazırlıklarımızı yapıp Samsun’a doğru yola çıkıyoruz.