Samsun Çıkışlı
Hareket Noktası
Günübirlik
süre

YENİ NORMALLEŞME KURALLARI GEREĞİ ARACIMIZ KOLTUK

KAPASİTESİNİN %50 DOLULUK ORANI İLE HAREKET EDECEKTİR.

TUR TARİHİ :  18-19 MAYIS

BİR KİŞİ   175 TL. 

KREDİ KARTLARINA VADE FARKLI  2 – 4 – 6  AY TAKSİT İMKANI 

 

KALKIŞ NOKTASI
19 Mayıs Lisesi  / Türkiş Rizeli Oktay Usta Pastanesi Önü
TUR SÜRESİ – TUR TARİHİ Günübirlik
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Lüks SEYİR Travel araçları ile ulaşım
Sabah Kahvaltısı
Seyir Travel güvencesi
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Milli Park Alanlarına Giriş Ücreti
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen Yemeği
Ücrete Dahil Olduğu Belirtilmeyen Hizmetler
Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri

 

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. SEYİR TRAVEL öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay önceden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında SEYİR TRAVEL sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER: (30 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 – 30 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

1

Tüm Gün

Samsun – Rize

SEYİR TRAVEL olarak, Kültür Turları kapsamında, Türkiye’mizin kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış personelimiz eşliğinde, siz değerli dostlarımıza tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, seyahatimize başlıyoruz. 23:00’da Medikal Park önünden ve 23:30’da 19 Mayıs Lisesi önünden lüks otobüslerimiz, araç içi  ikramlar ve SEYİR TRAVEL misafirperverliğinde Rize’ye doğru yola çıkıyoruz.

2. Gün

Rize Fırtına Vadisi – Ayder Yaylası – Şenyuva Köyü – Pokut Yaylası – Zilkale – Palovit Şelalesi

Sabah erken saatlerde Rize’ye varıyoruz. Fırtına Vadisinde kahvaltımızı alıyoruz.(ekstra) Kahvaltımızın ardından bizleri bekleyen minibüslerle Ayder yaylasına çıkıyoruz. Ayder yaylasında gelin tülü şelalesi ve fotoğraflama için serbest zaman sonrası Rize’nin en güzel ilçelerinden biri olan Çamlıhemşin’e varıyoruz. Bölgenin en doğal vadilerinden olan Çat Vadisine doğru devam ediyoruz. Dizi ve reklam çekimlerinin yapıldığı Şenyuva(Çinçiva) köyüne varıyoruz. Köyde eski ahşap ve taş konakları Çinçiva köprüsünü gezdikten sonra Pokut yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Hemşin yaylalarından biri olan 2050 rakımdaki Pokut yaylasına 60 dakikalık yolculuğumuzun ardından sizleri karşılayacak olan manzara karşısında hayran kalacaksınız. Çat vadisine dönüyoruz ve denizden yaklaşık 750 metre yükseklikte olan Zilkale’ye doğru yola çıkıyoruz. 14. Yüzyılda Rumların Kommenos Krallığı döneminde yapılan Zilkale üzerine çıktığınızda kendinizi adeta bir kartal yuvasında hissedeceksiniz. Zilkaleden ayrılıyoruz yolumuza devam ederken bu seferki durağımız Palovit Şelalesi Karadenizin en yüksek debili şelalelerinden olan Palovit Şelalesi 15 metre yüksekten akmaktadır. Kaçkar Dağları Milli Parkı çerisinde, etrafı tamamiyle  gür ormanlarla kaplı olan şelale de güzel vakit geçirdikten sonra Samsun’a dönüş yolculuğumuz başlıyor. Yolda vereceğimiz kısa molalar ardından siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir başka Seyir Travel organizasyonun da buluşmak üzere vedalaşıyoruz.