Samsun Çıkışlı
Hareket Noktası
Günübirlik
süre

YENİ NORMALLEŞME KURALLARI GEREĞİ ARACIMIZ KOLTUK

KAPASİTESİNE UYGUN  DOLULUK ORANI İLE HAREKET EDECEKTİR.

TUR TARİHİ :HER CUMARTESİ 

BİR KİŞİ  99 TL 

 

 

KALKIŞ NOKTASI
19 Mayıs Lisesi  / Türkiş Rizeli Oktay Usta Pastanesi Önü
TUR SÜRESİ – TUR TARİHİ Günübirlik
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Lüks SEYİR Travel araçları ile ulaşım
Seyir Travel güvencesi
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
SEYİR Travel refakat hizmeti
KDV dahildir.
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Sabah kahvaltısı ve  öğle yemeği
Ücrete dahil olduğu belirtilmeyen hizmetler
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri

 

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. SEYİR TRAVEL öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay önceden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında SEYİR TRAVEL sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER: (30 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 – 30 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

1

Tüm Gün

SEYİR TRAVEL olarak, Kültür Turları kapsamında, Türkiye’mizin kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış personelimiz eşliğinde, siz değerli misafirlerimize tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, seyahatimize başlıyoruz. 08:00’da Oktay Usta Pastanesi ve 08:30’da 19 Mayıs Lisesi önünden önünden lüks otobüslerimiz, araç içi ikramlar ve SEYİR TRAVEL misafirperverliğinde Borabay’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık  iki saatlik yolculuğumuzdan sonra Boraboy gölüne varıyoruz. Sizlere sevdiklerinizle beraber göl kenarında yürüyüş yapmak , göldeki deniz bisikletlerle  binmek için serbest zaman veriyoruz. Hatta gölde balık tutarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Öğle yemeğini göl kenarında aldıktan sonra ikinci durağımız olan Amasya Kalesine geçiyoruz. Osmanlı döneminde tam 150 yıl boyunca şehzadeleri, onların hizmetkarlarını ve eşlerini ağırlamış olan Amasya kalesinden kuş bakışı Amasya’yı izleyebilir bol bol fotoğraf çekebilirsiniz. Ardından Dünyanın ilk ve tek Aşıklar Müzesi unvanına sahip Ferhat Şirin Aşıklar Müzesi’ne geçiyoruz. Amasya merkezde kısa bir alışveriş  ve gezintiden sonra Samsun’a dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka SEYİR Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.