Samsun Çıkışlı
Hareket Noktası
2 Gün / 1 Gece
süre

YENİ NORMALLEŞME KURALLARI GEREĞİ ARACIMIZ KOLTUK

KAPASİTESİNE UYGUN DOLULUK ORANI İLE HAREKET EDECEKTİR.

TUR TARİHİ:    4 – 6  HAZİRAN 

2 VEYA  3 KİŞİLİK ODALARDA BİR KİŞİ   550  TL.  SNG  FARKI 100,00  TL

 0 – 6 YAŞ ÜCRETSİZ      7 – 11 YAŞ  250 TL 

 KREDİ KARTLARINA  3 – 6 – 9  AY VADE FARKLI TAKSİT İMKANI 

 

KALKIŞ NOKTASI
SAMSUN  
TUR SÜRESİ 1 Gece /  2  Gün
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Ulaşım
1 Gece Çanakkale’de Konaklama
1 Sabah kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Milli Park alanlarına giriş ücreti
Feribot Ücretleri

Araç İçi İkramlar

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen yemekleri
Müze ve ören giriş ücretleri
Şahsi Harcamalar

Programda Belirtilmeyen Yemekler ve Hizmetler

 

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. SEYİR TRAVEL öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay önceden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında SEYİR TRAVEL sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER: (30 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 – 30 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

1

1. Gün

SAMSUN – BURSA 

Misafirlerimizle Akşam saat 19:30 da siz değerli misafirlerimizi alarak SEYİR TRAVEL otobüs içi ikramları eşliğinde  Bursa’ya doğru hareket ediyoruz.

2

2. Gün

BURSA – ÇANAKKALE

Sabah erken saatlerde Bursa’ya varıyoruz. Tarihi Osmanlı Köyü olan Cumalıkız’a gelerek tarihi bir konakta yöresel sabah kahvaltısı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Bursa gezimize Cumalıkız ile başlıyoruz. Gezeceğimiz sokaklarda tarihi birebir yaşayacak, cin aralığından geçecek, Uludağ’ın eteklerinde kurulan bu köyü seveceksiniz. Daha sonra Bursa Şehir merkezine gelerek ilk göreceğimiz yer olan Osmanlı İmparatorluğunun temellerini atan Osman Gazi ve Orhan Gazinin Türbelerinin bulunduğu Tophane’yi geziyoruz. Daha sonra 1396-1400 yıllarında Yıldırım Beyazıt tarafından tamamıyla kesme taştan, çok kalın ve yüksek duvarlarla 12 ağır dört köşeli paye üzerine, pandantiflerle, yirmi kubbeli Ulu Cami’yi geziyoruz. Bu gezimizin ardından 1419-1420’de Çelebi Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Yeşil Cami’yi geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından Bursa’nın simgesi olan Yeşil Türbe’yi gezerek bursa gezimize devam ediyoruz. Ünlü bir bilgin olan Emir Sultan Türbesini ve Camisini gezdikten sonra Bursa’nın olmazsa olmazlarından Meşhur İskender Kebabını tadıyoruz (ekstra).Öğle yemeğimiz sonrası vereceğimiz molada çaylarımızı içtikten sonra Bursa’dan ayrılarak Çanakkale’ye doğru yol alıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından akşam saatlerinde Çanakkale’ye varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltı: Bursa’da  ( extra )

Öğle Yemeği: Bursa’da İskender keyfi  ( Extra )

Akşam Yemeği: Otelde olup tur ücretine dahildir.

Konaklama: Çanakkale

Toplam kat edilecek mesafe: 985 km

3

3. Gün

ÇANAKKALE – GELİBOLU -ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLERİ –  SAMSUN

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası otelimizden ayrılıyoruz. Yaklaşık 15 Dakika sürecek feribot yolculuğu ile Eceabat’a varıyoruz. Tarihi Gelibolu Yarımadasında tarihe yolculuğa başlıyoruz. Bu saha içinde görülmesi gereken en önemli yer, çetin ve kanlı geçen Çanakkale Savaşları’nın yaşandığı alanlar, Türk Şehitlikleri ve yabancı mezarlıklardır. Tepelerden izlenilebilen, eşi bulunmayan boğaz manzarası size rahatlık ve huzur hissi verecektir. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda; Seddülbahir Savaş Alanı, Ertuğrul Koyu, İkizler Koyu, Alçı Tepe, Zığındere Ari burnu, Anafartalar Savaş Alanlarında Kaba Tepe, Kanli Sırt, Conk bayırı, ayrıca Türk Şehitlik ve Anıtları, Yabancı Mezarlık ve Anıtlar, Savaş kalıntıları (Tabyalar-silahlar, siperler, batıklar) görüldükten sonra Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı’nda Türkler için en anlamlı nokta olan Çanakkale Şehitler Abidesi’nin gezilmesinin ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Tekirdağ’da Akşam yemeği için duruyoruz (ekstra) Meşhur Tekirdağ köftesini yedikten sonra İstanbul üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz. Yoldaki molalarımızın ardından Samsun’a varış ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir başka SEYİR TRAVEL organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah kahvaltı : Otelde 

Öğle Yemeği:   ( Extra )

Akşam Yemeği: Tekirdağ da  Tekirdağ köftesi ( extra) 

Toplam kat edilecek mesafe: 985 km