Samsun Çıkışlı
Hareket Noktası
2 Gün / 1 Gece
süre

YENİ NORMALLEŞME KURALLARI GEREĞİ ARACIMIZ KOLTUK

KAPASİTESİNE UYGUN DOLULUK ORANI İLE HAREKET EDECEKTİR.

TUR TARİHLERİ:  13 – 15 AĞUSTOS 

DBL ODA BİR KİŞİ   550 ₺   SNG  FARKI  100,00  TL.

 

 

KALKIŞ NOKTASI
SAMSUN
TUR SÜRESİ 1 Gece /  2 Gün
ÜCRETE DAHİL HİZMETLER
Ulaşım
1 Gece konaklama
2 Sabah kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Rehberlik Hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası
Milli Park alanlarına giriş ücreti
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Öğlen yemekleri
Müze ve ören giriş ücretleri
Extra turlar
Yedigöller ekstra araç ücreti

   

Genel Şartlar

Paket tur fiyatlarımıza tüm vergiler dahildir. Ulaşım araçlarımızın türü Minibüs, Midibüs ve Otobüs olarak değişmektedir. Ödemeler kredi kartı veya havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. SEYİR TRAVEL öngörülen asgari katılımın sağlanamaması nedeniyle tur iptal bilgisini en geç 1 ay önceden yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir. Tur rehberlerimiz Turist Rehberleri Hizmetlerine ilişkin yönetmelikte yer alan maddeler ışığında çalıştırılmaktadır. Tüketicinin, paket tur sözleşmesinin imzalanmasından itibaren 7 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin cayma hakkı bulunmaktadır. Genel Şartlar tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanıp, tek bir çocuk için kullanılır. 0 – 6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur esnasında rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Tur esnasında SEYİR TRAVEL sözleşmeye aykırılığın; katılımcının kusurunun bulunması, sözleşme ifa sürecine dahil olmayan üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışının bulunması, mücbir sebep, paket tur düzenleyici ve aracısının gerekli tüm özeni göstermelerine rağmen öngöremedikleri ve engelleyemedikleri bir olayın meydana gelmesi durumu hallerinde sorumlu değildir. Bu broşürde yer alan bilgiler paket tur düzenleyicisi ve aracısı için bağlayıcıdır. Koltuk değişimi ( rotasyon ) uygulamamız bulunmamaktadır.Turlarımızda araçlarımızın 3 ve 4 numaralı koltukları rehberlerimiz için ayrılmakta olup misafirlerimize verilmemektedir. Tüm turlarımız ve servislerimiz için belirlenen noktalar dışında kesinlikle misafir alınışı ve bırakılışı yapılmamaktadır.

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına Göre Aşağıdaki Şekilde Sınıflandırılır.

OTOBÜSLER: (30 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı   (cep telefonu kullanılmaz)

NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılmaz.)

MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı  (cep telefonu kullanılabilir)

 

MIDIBUSLER: (17 – 30 Kişi Sayılarında Kullanılır)

ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

ISUZU SULTAN 35+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

 

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

VW VOLT 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.

 

1.gün

SAMSUN-ABANT

SEYİR Travel olarak, Kültür Turları kapsamında, güzel yurdumuzun kültürel ve coğrafi zenginliklerini, uzmanlaşmış personelimiz eşliğinde, siz değerli dostlarımıza tanıtmak amacı ile hazırlamış olduğumuz, seyahatimize başlıyoruz. Lüks otobüslerimiz, araç içi ikramlar ve SEYİR Travel misafirperverliğinde Abant’a doğru yola çıkıyoruz.

2.gün

ABANT - YEDİGÖLLER - BOLU

Sabah saatlerinde kahvaltımızı alacağımız tesisimize ulaşıyoruz. Kahvaltı için verdiğimiz molamızın ardından ilk olarak ressamlara konu olacak güzellikte olan ABANT GÖLÜ MİLLİ Parkı’na geçiyoruz. Bahar ve yaz aylarında etrafındaki çam ağaçlarının yeşilliğiyle ve gölün rengiyle uyum içerisindeki manzaraları fotoğraflıyoruz. Burada göl etrafında yapacağımız yürüyüşün ardından faytona veya ata binerek vakit geçirebilirsiniz. Ardından her mevsim bir başka güzel ama sonbaharda adeta bizi büyüleyecek olan Yedigöller‘e hareket ediyoruz. ( YEDİGÖLLER MİNİBÜS ÜCRETİ EKSTRA 30 TL ) Yurdumuzun en güzel karışık doğal ormanlarına sahip Yedigöller’e varıyoruz. Daha sonra, Yedigöller Milli Park Girişi’ nde aracımızdan inerek kısa bir yürüyüş yapıyoruz. Bu yürüyüş sırasında Pisagor Ağacı, İncegöl ve Salıgöl‘ü görüyoruz. Kayın, meşe, gürgen, kızılağaç, karaağaç, karaçam, dişbudak, sarıçam, köknar, ıhlamur gibi her çeşitten ağaca şahit oluyoruz. Hatta eğer şanslıysak geyikleri bile görebiliyoruz. Buradaki hoş vaktimizin ardından Bolu merkeze geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

3.gün

SAFRANBOLU - AMASRA - SAMSUN

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Bolu dan ayrılıyoruz. Amasra ya gidiyoruz. Fatih Sultan Mehmet’in gördüğü zaman ”Lala Dünyanın Gözü dedikleri bu mu ola ?” diye sorduğu Amazonların (Tek göğüslü kadın savaşçılar) limanı Amasra gezimize başlıyoruz. Kendi çocukları tarafından öldürülen Kraliçe Amastris ‘in adına kurduğu şehrin uzantısı olan Amasra’yı ilk önce; Fatih Sultan Mehmet’in otağ kurduğu yerden seyrediyoruz. Şehre indiğimizde serbest zamanda Kale içi, Kilise camisi, Liman ve Tahtacılar çarşısı gezisi takiben çarşılarında alışveriş yaptıktan sonra, yörük köyü ziyaretimiz ardından Amasra gezimizi tamamlıyoruz. Safranbolu ya geçiyouruz.  İlk durağımız olan Cinci Hanı–Kaymakamlar Müze Evi’nin gezilmesinin ardından Arasta-Köprülü Camii-Güneş Saati-Semerciler–Manifaturacılar-Demirciler-Bakırcılar Çarşısı–Eski Hükümet Konağı, Rum ve Türk mahallelerinin panoramik seyrini tamamlıyoruz. Saat Kulesi gezilerinin ardından şehri üsten görebilmek için Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyor ve buradaki türbeleri ziyaret ediyoruz ve  Safranbolu gezimizi tamamlıyoruz. Keyifli günümüzün ardından dönüş hazırlıklarımızı tamamlayıp  yolculuğumuza başlıyoruz. Yoldaki Molalarımızın ardından Samsun’a varıyoruz ve sizleri aldığımız noktalara bırakarak, başka bir SEYİR TRAVEL organizasyonunda buluşmak   üzere vedalaşıyoruz.